стратегічні комунікації

Академія стратегічних комунікацій

ОСВІТА МАЄ БУТИ ТАКОЮ! Тільки найдосвідченіші спікери. Наймотивованіші учасники. І найкраща команда організаторів. Комерційну вартість такого семінару важко навіть уявити. Недоспані ночі, літри кави та кілограми нервів були того варті. Завдяки підтримці Міністерство молоді та спорту України та самовідданій праці Освітньої асамблеї вийшло провести триденний семінар “Академія стратегічних комунікацій”. Ми переконані: допоки в Україні є Read more about Академія стратегічних комунікацій[…]

Держава

Як постає Держава | Кирило Сергєєв

Як держави стають Державами? Яка історія і яке майбутнє держав? Дізнавайся про це зараз з Освітньою асамблеєю та Кирилом Сергєєвим! Поділися цим відео! Це не останній наш ефір. Підпишися на канал! Більше відео дивись тут! Освітня асамблея буде вдячна твоїй допомозі! Дізнайся, як ти можеш підтримати нас.

ліга стійкості

Ліга стійкості. Випускники про Міжнародну школу з інформаційної безпеки та НПВ

Хто володіє інформацією, той володіє світом. Наші випускники це розуміють. І володіють інформацією набагато краще 😏 Лідія Лешко, Юлія Біденко, Ігор Меделян, Петро Савич поділилися враженнями про нашу Міжнародну школу з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання “Ліга стійкості”, організовану за підтримки Міністерства молоді та спорту України та відділу Національно-патріотичне виховання. Потрошку крокуємо до світового панування Read more about Ліга стійкості. Випускники про Міжнародну школу з інформаційної безпеки та НПВ[…]

Кіно

Як зняти фільм | A&O company

🎥 Як знімаються фільми? Хто за що відповідає? Які етапи зйомок? В ефірі – засновники “A&O company” Анатолій Осадчий та Оксана Костан. Це не останній наш ефір. Підпишися на канал! Більше відео дивись тут! Освітня асамблея буде вдячна твоїй допомозі! Дізнайся, як ти можеш підтримати нас.

Тарас Коваль

Оборона ДАП: Жива історія | Тарас Коваль

🇺🇦 Як жили і як давали тягла окупантам в ДАП українські воїни – дізнайся вже зараз на нашому каналі! Жива історія онлайн. Тарас Коваль про оборону Донецького аеропорту. Поділися цим відео! Це не останній наш ефір. Підпишися на канал! Більше відео дивись тут! Освітня асамблея буде вдячна твоїй допомозі! Дізнайся, як ти можеш підтримати нас.

Аркадій Бабченко

Аркадій Бабченко про пропаганду та боротьбу з нею

Аркадій Бабченко про російську національну ідею, пропаганду та боротьбу з нею. Журналіст, письменник, військовий кореспондент Аркадій Бабченко на Міжнародній школі з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання «Ліга стійкості». Більше відео дивись тут!

Ігар Шчэкаревіч

Ігар Шчэкаревіч про інформаційні війни в Білорусі

Ігар Шчэкаревіч про інформаційні війни в Білорусі та Україні. Білоруський журналіст Ігар Шчэкаревіч на Міжнародній школі з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання «Ліга стійкості». Більше відео дивись тут!

Євген Карась

Чи є в України майбутнє? | Євген Карась

Як не поринути у світовий хаос? Чи є в України майбутнє та якою буде наша роль у найближчому десятилітті? Лектор Євген Карась – громадський діяч, лідер руху Суспільство майбутнього. Це не останній наш ефір. Підпишися на канал! Більше відео дивись тут!

Юрій Колесников про контрпропаганду

Юрій Колесников про “ефект переповнення” та контрпропаганду. Журналіст та військовий експерт Юрій Колесников на Міжнародній школі з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання «Ліга стійкості». Більше відео дивись тут!