Севгіль Мусаєва

Севгіль Мусаєва про те, хто може стати журналістом

Севгіль Мусаєва про журналістику. “Не думайте, що вам потрібен диплом із журналістики для того, щоб стати журналістом” Головний редактор інтернет-видання “Українська правда” Севгіль Мусаєва на Семінарі “Академія стратегічних комунікацій: Школа інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання”. Підтримай Освітню асамблею! Переходь за посиланням.

Ілларіон Павлюк

Ілларіон Павлюк про інформаційні ярлики та важливість аналізу інформації

Ілларіон Павлюк про інформаційні ярлики та те, як захистити себе від неправдивих закидів. “Відв’язати від себе ярлик можна тільки більшою кількістю асоціацій” Журналіст, продюсер, письменник Ілларіон Павлюк на Семінарі “Академія стратегічних комунікацій: Школа інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання”. Підтримай Освітню асамблею! Переходь за посиланням.

Севгіль Мусаєва

Севгіль Мусаєва про тенденції журналістики

Севгіль Мусаєва про тенденції журналістики. “У майбутньому метою журналістики буде захищати людей від тієї кількості неперевіреної та фейкової інформації, яка зараз існує” Головний редактор інтернет-видання Українська правда Севгіль Мусаєва про тенденції журналістики на Семінарі “Академія стратегічних комунікацій: Школа інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання”. Підтримай Освітню асамблею! Переходь за посиланням.

Дмитро Корчинський

Дмитро Корчинський про війну культур

Дмитро Корчинський про важливість української мови та культури. Політик, письменник, телеведучий Дмитро Корчинський на Семінарі “Академія стратегічних комунікацій: Школа інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання”. Підтримай Освітню асамблею! Переходь за посиланням.

Олексій Арестович

Олексій Арестович про пропаганду

Олексій Арестович про переосмислення пропаганди. Військовий та політичний оглядач Олексій Арестович на Семінарі “Академія стратегічних комунікацій: Школа інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання”. Підтримай Освітню асамблею! Переходь за посиланням.

Юрій Мелащенко

Юрій Мелащенко про кібергігієну

Юрій Мелащенко про основні правила та проблеми кібергігієни. Співзасновник компанії Security Service Group LLC Юрій Мелащенко на Семінарі “Академія стратегічних комунікацій: Школа інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання”. Більше відео дивись тут!

Ілларіон Павлюк

Ілларіон Павлюк про критичне мислення

Ілларіон Павлюк про те, як привчити людей мислити критично. Журналіст, письменник, продюсер Ілларіон Павлюк на Семінарі “Академія стратегічних комунікацій: Школа інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання”. Більше відео дивись тут!

Михайло Макарук

Михайло Макарук про те, хто протистоїть інформаційній агресії

Михайло Макарук про те, хто протистоїть інформаційній агресії. Речник Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Михайло Макарук на Семінарі “Академія стратегічних комунікацій: Школа інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання”. Більше відео дивись тут!

стратегічні комунікації

Академія стратегічних комунікацій

ОСВІТА МАЄ БУТИ ТАКОЮ! Тільки найдосвідченіші спікери. Наймотивованіші учасники. І найкраща команда організаторів. Комерційну вартість такого семінару важко навіть уявити. Недоспані ночі, літри кави та кілограми нервів були того варті. Завдяки підтримці Міністерство молоді та спорту України та самовідданій праці Освітньої асамблеї вийшло провести триденний семінар “Академія стратегічних комунікацій”. Ми переконані: допоки в Україні є Читати більше проАкадемія стратегічних комунікацій[…]

ліга стійкості

Ліга стійкості. Випускники про Міжнародну школу з інформаційної безпеки та НПВ

Хто володіє інформацією, той володіє світом. Наші випускники це розуміють. І володіють інформацією набагато краще 😏 Лідія Лешко, Юлія Біденко, Ігор Меделян, Петро Савич поділилися враженнями про нашу Міжнародну школу з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання “Ліга стійкості”, організовану за підтримки Міністерства молоді та спорту України та відділу Національно-патріотичне виховання. Потрошку крокуємо до світового панування Читати більше проЛіга стійкості. Випускники про Міжнародну школу з інформаційної безпеки та НПВ[…]