Ігар Шчэкаревіч

Ігар Шчэкаревіч про інформаційні війни в Білорусі

Ігар Шчэкаревіч про інформаційні війни в Білорусі та Україні. Білоруський журналіст Ігар Шчэкаревіч на Міжнародній школі з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання «Ліга стійкості». Більше відео дивись тут!

Євген Карась

Чи є в України майбутнє? | Євген Карась

Як не поринути у світовий хаос? Чи є в України майбутнє та якою буде наша роль у найближчому десятилітті? Лектор Євген Карась – громадський діяч, лідер руху Суспільство майбутнього. Це не останній наш ефір. Підпишися на канал! Більше відео дивись тут!

Юрій Колесников про контрпропаганду

Юрій Колесников про “ефект переповнення” та контрпропаганду. Журналіст та військовий експерт Юрій Колесников на Міжнародній школі з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання «Ліга стійкості». Більше відео дивись тут!

Домедична допомога під час пандемії | Дмитро Андрощук

Як надати домедичну допомогу під час пандемії коронавірусу, щоб не наразити на небезпеку ні себе, ні інших? Лектор Дмитро Андрощук – інструктор Європейської Ради Реанімації, лікар-хірург, керівник 44 Навчального центру. Це не останній наш ефір. Підпишися на канал! Більше відео дивись тут!

Михайло Макарук

Михайло Макарук про те, як правильно користуватися інформацією

Михайло Макарук про те, як правильно користуватися інформацією. “Важливо зробити одну річ – думати головою”. Волонтер, речник міжнародної розвідувальної спільноти “InformNapalm“, член Ради волонтерів при Міністерстві оборони України Михайло Макарук на Міжнародній школі з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання «Ліга стійкості». Більше відео дивись тут!

Роман Скрипін про емпатію до ворога

Роман Скрипін про здоровий глузд та емпатію до ворога. «Українцям потрібно навчитися любити себе» Журналіст, телеведучий, засновник і керівник проекту skrypin.ua Роман Скрипін на Міжнародній школі з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання «Ліга стійкості». Більше відео дивись тут!

Відаді Ісрафілов про Нагорний Карабах і українські аналогії

Відаді Ісрафілов, доброволець війни з Росією, проводить паралелі між Нагорним Карабахом та Україною. Учасник Революції Гідності, боєць батальйону імені генерала Кульчицького Відаді Ісрафілов на Міжнародній школі з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання «Ліга стійкості». Більше відео дивись тут!

Ілларіон Павлюк про інформацію як зброю добра і зла

Ілларіон Павлюк про інформацію як зброю добра і зла

Ілларіон Павлюк ділиться думками про роль інформації у нашому житті, чому потрібно вчитися аналізувати інформацію та розвивати медіаграмотність. Журналіст, продюсер, письменник, доброволець АТО Ілларіон Павлюк на Міжнародній школі з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання «Ліга стійкості». Більше відео дивись тут!

Журналіст Associated Press Мстислав Чернов про те, як захиститися від маніпуляцій

Хороша і універсальна порада для всіх, хто не хоче бути обманутим. Хочеш стати стійким – почни з цього відео. І вчися протягом усього життя, як і радить Мстислав Чернов, журналіст міжнародної інформаційної агенції Associated Press! Більше цікавих відео шукай тут!