18/04/2020

FAQ / ЧАсті ПИтання

Де вчитися в Києві? Де провести захід? Де прочитати лекцію?

Ми вирішили відповісти на все комплексно 🙂

Як до вас дістатися?

Знайти нас дуже просто! У Києві ми знаходимося за адресою: вул. Івана Мазепи, 3-Б (вхід за 18-м під’їздом). Детальний відео-маршрут ТУТ.

У вас бувають лекції не лише по буднях о 19:00?

Як правило, ні. Поки що це найбільш оптимальний наш час. Аби на вихідних наші відвідувачі відпочивали, а у будні поверталися не надто пізно додому, ми робимо зустрічі о 19:00. Саме тоді більшості слухачів вистачає часу доїхати з роботи чи навчання. Однак іноді заходи на вихідних таки трапляються.

Скільки коштує навчання / участь у івенті?

“Освітня асамблея” – волонтерська громадська організація. Усі курси, тренінги та семінари в нашому осередку безкоштовні. Ми не вимагаємо коштів зі слухачів, але ви можете підтримати проект матеріально через донат-систему на нашому сайті або ж через систему Patreon.

Де публікуєте фото з івентів?

Найбільше фото з наших зустрічей ми публікуємо на нашій сторінці у Facebook, іноді також у Telegram-каналі.

Чи можна провести захід у вашому просторі?

Так, звісно! Ми завжди раді надати можливість проводити цікаві заходи в стінах “Освітньої асамблеї”. Саме тому ми надаємо послуги організації заходів.
Детальніше ТУТ.

Я зареєструвався на вашу подію. Мені має прийти відповідь чи достатньо реєстрації?

Достатньо реєстрації. Тому дуже чекаємо Вас на івенті у вказаний день і час. Коли необхідно підтвердження реєстрації, ми завжди це окремо зазначаємо в описах подій.

Де можна знайти графік подій у “Освітній асамблеї”?

Детальніше зі списком запланованих заходів можна ознайомитися на нашій сторінці у Facebook. Крім того, ми завжди публікуємо анонси також у Telegram i Instagram.

Скажіть, будь ласка, чи є можливість долучитися до вас як спікер?

Так! Напишіть нашому боту в Telegram або у приватні повідомлення сторінки в Facebook.