Ukrainian Military Coffee: ветеранський бізнес та найкраща кава з історією

У сучасному світі дуже важко знайти людину, яка б відмовилась від горнятка запашної кави. Адже це справжнє джерело енергії та бадьорості. Неважливо де саме ти її п’єш, в якій кількості чи за яких обставин. Головне – щоб кава і сам процес смакування приносив лише задоволення та був наповнений позитивними емоціями.

Усі ми різні. Що вже говорити про наші смаки. Кожному з нас подобаються різні сорти та види кави. Хтось полюбляє розчинну, хтось – мелену. Декому до вподоби кава еспресо, іншим – лате або капучино. І це чудово. У цьому і проявляється наша індивідуальність.

Освітня асамблея завжди вітає успіхи соціально-відповідального бізнесу, який відкривають учасники бойових дій. Наша організація підтримувала ветеранів, які після війни повернулися до мирного життя та розпочали власну справу. Сьогодні хочемо розповісти про ветеранський бізнес Ukrainian Military Coffee, власниками та ідейними натхненниками якого є учасники російсько-української війни. Зараз відкрито вже дві кав’ярні зі смачною кавою та особливою атмосферою. Що ж відрізняє їх від інших популярних закладів Києва?

По-перше, як ми вже згадували, Ukrainian Military Coffee – це ветеранський бізнес. І принцип “свій до свого по своє” підтримується як власниками, так і відвідувачами. Відвідувачі-учасники бойових дій мають знижку 50% на весь асортимент, а свої чайові баристи передають на підтримку бійців та купують необхідні речі на передову.

По-друге, висока якість напоїв та особливий підхід. До кожного замовлення хлопці ставляться відповідально. Не поспішають “зробити об’єми”, щоб заробити більше. Все правильно і красиво: від помолу до побажання відвідувачу гарного дня.
Сучасний ритм життя не завжди дозволяє відвідати улюблене місце та випити улюбленого напою. Хлопці про це потурбувалися. Тут є і кава в зернах. Купити її можна прямо у кав’ярні або замовити на сайті.

Інакше кажучи, Ukrainian Military Coffee – це проект ветеранів російсько-української війни, який покликаний вкотре переконати завзятих кавоманів у тому, що ветерани – сучасні герої, які вміють робити дійсно чудові та неповторні проекти.

Найважливішим фактором для кожного закладу є репутація, тобто оцінка та відгук клієнтів. Саме тому власники використовують 100% арабіку середнього обсмаження. Ми неодноразово куштували каву тут і можемо впевнено сказати, що це найкраща мережа в Києві. А ще у цій кав’ярні неодмінно можна зустріти старих знайомих або знайти нових друзів. Ветеран війни з Росією Андрій Медведько створив ідейне місце зустрічі, яке точно змінити не можна.

Не віриш? Приходь та переконайся у цьому або роби замовлення – кава в зернах з доставкою чекає на тебе!

Кава в зернах купити