5 причин прийти в Освітню асамблею

5 причин прийти в Освітню асамблею

1. Середовище розумних людей, які змінюють країну. І словом, і ділом. За організацію івентів чи написані статті ми не отримуємо грошей. Місія Освітньої асамблеї – робити країну розумнішою, відвідувачів кращими, творити зміни в собі та Україні.

2. Корисні лекції, де ти здобудеш навички для життя, дізнаєшся щось нове, здобудеш нові сенси та духовну їжу для мозку. Тренінги з психології, медицини чи навіть флористики, ігри для розумних людей, кіноперегляди, – навряд більшість освітніх ініціатив створюють такі різні, але такі цікаві активності для тебе. Розвивайся з нами різнобічно!

3. Відвідувачі для Освітньої асамблеї понад усе – ми цінуємо вашу думку, вдосконалюємося. Ти навіть можеш запропонувати лектора на сайті чи самому поділитись знаннями.

4. Наш простір красивий. Волонтери доклали чимало зусиль, щоб усе розфарбувати, поставити шумоізоляцію, проектор, облаштувати рецепцію та залу на 70 гостей. Крім власної діяльності, ми пропонуємо організацію заходів у нашому просторі за вашими потребами і за помірною ціною.

5. Зручне розташування Освітньої асамблеї. Ми знаходимось просто біля метро Арсенальна. Не треба їхати чи йти години дві та шукати десь по закутках заповітний лекторій. Навіть ідучи до нас уперше, ти без проблем знайдеш Освітню асамблею.

Тут всього декілька причин, чому варто прийти до нас на захід. Але найголовніша – наша любов до вас та справи, яку ми робимо.

Чекатимемо на наші зустрічі❤️

Освітня асамблея

Віддаєш перевагу відео? Тисни сюди та дивись найкращі відеоматеріали з наших заходів.

Освітня асамблея є також і в Telegram. Підпишись на канал!