Освітня асамблея: успіхи за липень

🚀 Працюємо навіть на під час відпочинку!

Ми дотримуємося рекомендацій Уряду і не поспішаємо відновлювати роботу нашого простору на повну, аби не наражати тебе на небезпеку. Проте навіть на морі та за містом ми продовжуємо працювати🙂

🤔 Чим ми займалися у липні?

1️⃣ 1 онлайн-лекція

Учасник бойових дій, адвокат Кирило Сергєєв розповів що таке держава, як вона виникла історично, її вплив на життя окремої людини. Також розглянули сучасну модель української держави та разом із глядачами оцінили важливі умови держави майбутнього. Запис лекції дивися вже на нашому каналі.

2️⃣ 2 онлайн-заходи у форматі «Інтелектуальні посиденьки»

Спілкувалися, розважалися та говорили про серйозне з дотриманням карантинних норм!

На літературних посиденьках мали нагоду насолодитись романтикою листів Василя Симоненка дружині. Читав листи диктор радіо Ігор Базан. Це був справді затишний і романтичний вечір!

В рамках дискусійного клубу поговорили про тероризм та переговори зі злочинцями. Коли переговори мають значення. В яких випадках варто ризикувати життям заручників та ліквідовувати терористів.

3️⃣ Плетіння маскувальних сіток для військових

Освітня асамблея долучилася до волонтерської ініціативи з плетіння маскувальних сіток для військовослужбовців Збройних сил України. Було неймовірно приємно навіть у вихідний день зустріти багато небайдужих людей, які люблять та підтримують наших Захисників на передовій.

До речі, наступний захід відбудеться вже 9 серпня!

4️⃣ 5 заходів у Луцьку.

Фітнес-тренер, блогер Юрій Смаль розповів про особливості занять спортом на відкритому повітрі та у тренажерному залі, можливі зміни в організмі та свідомості.

Телеведуча Яна Заяць та лінійний продюсер “Суспільне: Волинь” Владислав Зінкевич розповіли про те, як шукати тренди та актуальні теми. Поділилися досвідом пошуку партнерів до промоції контенту.

Разом з підприємцем, власником турагенства «Патріот» Богданом Климчуком провели для наших слухачів лекцію про Луцькі підземелля. Родзинкою заходу стала екскурсія, яку із задоволенням провів наш гість.

Долучилися до ініціативи плетіння маскувальних сіток для військовослужбовців ЗСУ. Підтримуємо Захисників не лише словом, а й ділом!

Разом з Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьк Освітня асамблея провела на відкритому повітрі кінопоказ фільму «Пропала грамота»

5️⃣ Сторінка Освітньої асамблеї у Facebook має вже більше 13 000 підписників!

6️⃣ Більше 300 000 осіб побачили й прочитали наші 54 авторських публікацій.

7️⃣ Блог Освітньої асамблеї піднявся на 18 сходинку в ТОП-100 блогів Enigma.

Попри спекотне літо та відпочинок у більшості людей, ми продовжуємо працювати над новими форматами і заходами, а наші волонтери – над текстами та їх грамотністю.

Вже чекаємо зустрічі з тобою у нашому просторі. Дуже скучили❤️

Подобається, що робить Освітня асамблея? Підтримай нас гривнею!

Освітня асамблея