Василь Сліпак. Загибель

“Україна понад усе!” — і це не просто гасло, це дійсно має закарбуватися в кожного в голові. Ми стаємо насправді нацією, свідомою, українцями, які будуть мати майбутнє, тобто все нормально, все буде добре! Це еволюційні зміни, які змінюють, в першу чергу, нас і в наступного покоління буде все добре. Це можливо станеться не відразу. Бо дійсно, нашу націю плюндрували дуже довго – 400, 500, 600 років ми мали велику біду, але ми вижили, ми тут, тобто це вже є великий знак, тому наша мрія – довести цю справу до кінця!” (Василь Сліпак, 2015 рік)

29 червня 2016 року під смт Луганське Бахмутського району Донецької області від ворожої снайперської кулі загинув український оперний співак, волонтер та учасник бойових дій Василь “Міф” Сліпак.

Уперше “Міф” поїхав на війну у травні 2015 р. і пробув там місяць. Василь взяв участь у боях біля Донецького аеропорту та Авдіївці у складі 7-го окремого батальйону ДУК ПС, доки його не поранили. Не планував повністю віддаватися війні, але для нього важливо було знаходитися там, де він потрібен – на сцені і на війні.

Вдруге оперний співак потрапив на фронт у вересні 2015 року – у с.Водяне під Маріуполем. Втретє – у червні 2016 року. Планував пробути на фронті півроку, проте вже через 11 днів, 29 червня, загинув.

Василь Сліпак став першим в історії України добровольцем, якого посмертно нагороджено Золотою Зіркою Героя. Також він – кавалер ордена “За мужність” І ступеню та Герой України.

Василь Сліпак

Віддаєш перевагу відео? Тисни сюди та дивись найкращі відеоматеріали з наших заходів.

Освітня асамблея є також і в Telegram. Підпишись на канал!