Ілон Маск. День народження

28 червня 1971 року народився Ілон Маск, інженер, винахідник та підприємець, співзасновник компанії PayPal, засновник компаній SpaceX, Tesla, SolarCity та The Boring Company.

На десятий день народження Ілону подарували комп’ютер, на якому він і навчився програмувати. Вже у 12 років майбутній геній створив комп’ютерну гру і заробив свій перший гонорар.

Першою компанією, яку заснував Маск разом із братом у 1996 році, стала Zip2. Компанія створювала програмне забезпечення для новинних компаній. Згодом її продали і у 1999 році Ілон відкриває X.com – компанію, що займається електроннимим грошовими переказами. Згодом відбулось злиття з компанією PayPal. Система стала надзвичайно популярною.

У 2002 році Ілон Маск відкрив свою третю компанію – SpaceX. Це приватний розробник серії ракет-носіїв, оператор космічних систем. Наразі компанією розроблені дві частково багаторазові ракети-носії: Falcon 9 і Falcon Heavy, а також багаторазовий космічний корабель Dragon. З 2008 року компанія співпрацює з NASA. Не так давно весь світ спостерігав за відправленням космонавтів на МКС саме на кораблі від SpaceX.

Tesla Motors з’явилась майже одночасно із SpaceX – у 2003 році. Компанія виготовляє екологічно чисті електромобілі. Cтворено навіть спортивний електромобіль, електровантажівку, мережу станцій підзарядки.

Крім усіх цих компаній Ілон Маск причетний до компаній SolarCity, що виробляє сонячні панелі; Hyperloop, яка розробляє супершвидкі тунелі; Neuralink, що розробляє нанобіотехнології. Усі компанії заслуговують на увагу. Кожен із проектів Ілона Маска змінює світ, бачення на речі та виробництво. Все це – технології майбутнього, які скоро ввійдуть у наше життя.

Ілон Маск

Віддаєш перевагу відео? Тисни сюди та дивись найкращі відеоматеріали з наших заходів.

Освітня асамблея є також і в Telegram. Підпишись на канал!