Освітня асамблея: успіхи за червень

🚀 Освітня асамблея стає сильніше і краще!

Попри послаблення обмежень, ми вирішили не відновлювати роботу нашого простору на повну, аби не наражати тебе на небезпеку.
Проте весь цей час ми не засмагали під сонцем, а плідно працювали🙂

🤔Чим ми займалися у червні?

1️⃣ 2 онлайн-лекції

Учасник бойових дій, адвокат “S.Z. Partners” Кирило Сергєєв розповів про те, як приймаються економічні рішення та чи має Україна шанс на економічний прорив. Чому після трьох революцій українське суспільство не може досягнути економічного результату Західних країн та пояснив, яка політика врятує країну. Дивися запис лекції на нашому каналі.

Засновники “A&O company” Анатолій Осадчий та Оксана Костан розповіли нашим слухачам про аспекти та етапи зйомок кінофільму, яким бачить кіно продюсер та чи можна обійтися на зйомках фільму без нього.

2️⃣ 2 онлайн-заходи у форматі «Інтелектуальні посиденьки»

Спілкувалися, розважалися та відпочивали онлайн із дотриманням карантинних норм:) «Інтелектуальні посиденьки» зібрали учасників з Києва, Львова, Луцька, Одеси, Дніпра, Чернігова.

3️⃣ Презентація фільму “Рубіж звитяги. Світлодарка”

25 червня у нашому просторі відбулася презентація фільму “Рубіж звитяги. Світлодарка” за участі творців фільму – військовослужбовців Бригади швидкого реагування Харитіна Старського та Максима Тарана. У стрічці бійці розповідають про свою 8-місячну ротацію на Світлодарській дузі. Після перегляду прозвучало багато запитань від наших слухачів. Звісно, ми дотримувалися карантинних норм.

4️⃣ Освітня асамблея підтримала звернення журналістів, громадських активістів та діячів культури до керівництва держави та парламенту із закликом не переглядати закон «Про функціонування української мови як державної», який набув чинності 16 липня 2019 року.

5️⃣ Сторінка Освітньої асамблеї у Facebook має вже більше 11 000 вподобань!

6️⃣ Більше 350 000 осіб побачили й прочитали наші двадцять дві авторські публікації (без урахування новин та анонсів).

7️⃣ Блог Освітньої асамблеї піднявся на 30 сходинку в ТОП-100 блогів Enigma.

Попри спекотне літо та спокусу відпочити на пляжі, ми продовжуємо працювати над новими форматами і заходами. Вже чекаємо зустрічі з вами у нашому просторі. Дуже скучили, правда
❤️

Подобається, що ми робимо? Підтримай нас гривнею!

Освітня асамблея