Facebook: 10 маловідомих функцій

10 маловідомих функцій facebook

Facebook знає про тебе все. Від дати народження до вподобань та хобі. А що знаєш ти про найпопулярнішу соціальну мережу у світі? Дізнавайся про приховані функції сервісу.

Facebook Для любителів спогадів.

Іноді хочеться згадати цікаві моменти, знайти старі фото, але перелистувати сотню дописів лінь. Вихід є: треба зайти на сторінку друга і натиснути три крапки у профілі. Ностальгуй досхочу, переглядаючи історію спільних дописів та фото.

як побачити спогади з другом у facebook

Пошук у Facebook.

За допомогою рядку пошуку вгорі сторінки можна знайти нових друзів чи відшукати старих знайомих. Для збільшення ефективності є функції пошуку за номером телефону, місцем навчання, роботи та геолокації.

Ти можеш відфільтрувати дописи окремих користувачів та сторінок, позначивши у стовпчику збоку “джерело”. Наприклад, подивитись усі дописи від Освітньої асамблеї.

як відфільтрувати пости в facebook

Перевернута мова.

У вкладці “налаштування мови” обери одну з семидесяти, доступних у Facebook, або налаштуй “English (Upside Down)” і насолоджуйся мовою догори дригом. Користь від такої функції є – це чудова вправа для мозку.

як перевернути текст в facebook

Збережені дописи.

Важливі пости можна додати в закладки і переглянути пізніше. Для цього натисни на три крапки у верхньому куті посту і обери “Зберегти допис”. Корисна функція, щоб прочитати великий пост згодом. 

Увіковічнення сторінки.

Facebook подбав, щоб, коли тебе не стане, спадкоємець міг підтримувати життя сторінки. Ти можеш дати доступ близькій людині чи другу. Про особисті листування можна не хвилюватись: спадкоємець не матиме доступу до повідомлень.

як визначити спадкоємця сторінки в facebook

Завантажити інформацію сторінки.

Хвилюєшся, що сторінку в Facebook заблокують або втратиш доступ? Для збереження фото, дописів, розповідей є спеціальна функція. Ти можеш зберегти  потрібну інформацію в будь-який час окремим файлом. Для завантаження відкрий налаштування і обери “ваша інформація у Facebook”.

Управління стрічкою новин.

Користуєшся Facebook з комп’ютера? Керуй стрічкою “гарячими клавішами”:

  1. J — перехід до наступного посту;
  2. K — повернутися до попереднього посту;
  3. C — коментувати вибраний пост;
  4. L — поставити “лайк”;
  5. S — поширити пост.

Форматування тексту повідомлень у Facebook.

як змінити шрифт у facebook

Текст у messenger можна редагувати просто: за допомогою символів. Для виділення тексту жирним треба поставити *зірочки* до та після слова. Щоб отримати курсив, став _нижнє підкреслення_, а для друкованого тексту – ‘апострофи’. Така можливість доступна при листуванні в Facebook з комп’ютера.

Анімації при відправленні емодзі.

Ще одна цікава можливість у messenger – анімовані повідомлення. При відправленні емодзі можна побачити анімації у вигляді сердець, сніжинок чи місяців. 

Ігри в Messenger.

В окремій вкладці месенджера є значок ігрового джойстика. Натиснувши його, ти побачиш популярні ігри. У чаті з друзями можна позмагатися в грі. Всі учасники побачать кількість набраних балів.

Більше цікавих та корисних текстів читай тут!