Олексій Арестович про інформаційні війни

Військовий оглядач Олексій Арестович на Міжнародній школі з інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання «Ліга стійкості».

Читати

Слава Україні!

Інформаційні війни – це тренд нашого часу. Більш того, певним чином це основний зміст нашого часу. Не можна відкрити зранку соціальну мережу або телебачення і не стати жертвою інформаційної війни. Але ж ми не хочемо бути жертвою, і навіть не хочемо бути нападниками. Ми хочемо бути людьми, які визначають свою країну і визначають свою долю. Саме для цього існує така річ, як “Освітня асамблея”. І саме для цього існує такий захід, як “НАТОвські політруки”, які приїжджають і навчають людей правильно бути собою, бути суб’єктом суспільно-політичного і, зрештою, особистого життя.

Тут, на цих курсах, навчають не стільки хитрим прийомам впливу на свідомість або як на нас впливають, скільки на те, щоб бути людиною. Або суспільством. Або спільнотою, яка сама відповідає на чотири ключових питання:

  • Хто я?
  • Де я?
  • В яких ми відносинах?
  • І навіщо це все?

Зрештою, відповідь на всі ці питання формує людину як вільну особистість. Формує суспільство, незалежну Україну. Формує цілий пул незалежних країн, таких як: Литва, країни Балтії, Грузія, Україна. Всі, хто потерпають від Російської агресії. Тому ми трималися, завжди будемо триматися разом і завжди будемо боротися і виборювати своє право бути вільними людьми на своїй землі.

За вашу і нашу свободу!

Олексій Арестович

Олексій Арестович про інформаційні війни
Олексій Арестович про інформаційні війни

Більше відео дивись тут!