Освітня асамблея: успіхи за вересень

Працюємо і не плануємо зупинятися!

На жаль, пандемія триває.
Ми любимо наших відвідувачів і турбуємося про них, тому продовжуємо працювати онлайн. Проте це не означає, що ми нічого не робимо:)

Чим ми займалися у вересні?

1️⃣ Провели Академію стратегічних комунікацій.
Ми обіцяли – ми зробили! Інформаційна безпека, стратегічні комунікації, патріотична пропаганда – про все це протягом трьох насичених днів наші учасники дізнавалися від найкращих спікерів. Зізнаємося: нас очікувала купа труднощів, але ми з усім справилися завдяки злагодженій роботі команди.

2️⃣ Підготували 28 авторських дописів.
Наші публікації побачили більше 300 000 людей по всій Україні і не тільки 🙂

3️⃣ Провели 7 онлайн-заходів.
Спершу тренер, мотиватор, письменниця Олеся Лужецька розповіла нашим слухачам, як тримати себе в руках, коли емоції беруть гору, і як правильно говорити зі співрозмовником у гніві. Ольга Василець розповіла про коучинг, його поширення в Україні та те, як за підтримки коуча покращити самореалізацію та досягти успіху.

Потім ми спілкувалися, розважалися та відпочивали онлайн 🙂 «Інтелектуальні посиденьки» збирають учасників з Києва, Луцька, Львова та інших міст України!

4️⃣ Завершили курс юридичної безпеки у Луцьку. Наші слухачі дізналися про те, як захиститися від обману та шахрайства. Спікери докладно розповіли про принципи самозахисту та те, як не стати винним, захищаючи власне життя та майно; про захист прав у суді та як не дати себе о(б)шукати поліцейському.

5️⃣ Розвиваємо проект Видатні українці.
Українцям є ким пишатися. Саме тому і розповідаємо про видатних українців і тих, кого несправедливо забуває сучасна історія. Уже більше 800 людей стежать за нашими дописами. Переконані, у жовтні нас стане ще більше!

6️⃣ Продовжуємо вести Skynet – майбутнє вже тут.
Розповідаємо про майбутнє, яке вже прийшло. Те, що ще 10 років тому здавалося фантастикою, зараз уже стає реальністю! Підпишися, якщо досі цього не зробив:)

7️⃣ Готуємо ще дещо неймовірно круте.
Чекати залишилося недовго. Над новим проєктом наполегливо працює уся команда. Поки не розкриваємо таємницю. Але тобі точно сподобається. Якщо знаєш небайдужих патріотичних фотошоперів, відеомонтажерів або звукорежисерів — напиши нам у приватні повідомлення! 🙂

8️⃣ Не втрачаємо авторитет на Enigma.
Блог Освітньої асамблеї піднявся на 12 сходинку в ТОП-100 блогів Enigma.

Усі наші успіхи стали можливими завдяки вам і для вас!

На жаль, благодійних переказів цього місяця було вкрай мало: лише 700 грн. Ми додатково старалися заробити, надаючи свої послуги.

Якщо ти задоволений нашою діяльністю за цей місяць, допоможи нам фінансово! Круті ідеї потребують значних витрат. Ми шукаємо небайдужих людей, які допомагають нам або безкоштовно, або зі значними знижками. Але кошти все одно потрібні.

Переходь за посиланням.

Усіх любимо ❤️