ТОП-5 місць для мандрів на півдні України

Влітку, під час відпусток, так і хочеться до моря. Проте цього року більшість українців змінюють свої плани через карантинні обмеження. Але це не означає, що варто сидіти вдома!

Наша Катя зібрала п’ять крутих місць на півдні України, які тобі обов’язково сподобаються:)

1. Біосферний заповідник “Асканія-Нова” імені Ф. Е. Фальц-Фейна.
У складі заповідника дендрологічний парк загальнодержавного значення, зоопарк, колекція тварин якого є національним надбанням України.

2. Олешківські піски.
Одна з найбільших пустель у Європі, а також національний природний парк. Туристів приваблюють красиві пейзажі, піщані гори та незвичайний ландшафт.

3. Острів Джарилгач поблизу Скадовська.
Найбільший острів в Україні та Чорному морі взагалі. Спокій, море, можливість відчути себе подалі від цивілізації на окремому острові. Відоме місце також своїми лікувальними грязями та солоними озерами.

4. Кінбурнська коса.
Коса є частиною Чорноморського біосферного заповідника. З одного боку вона омивається морською водою, з іншого – прісними водами Дніпра. Тут можна не лише відпочити, а й подивитись, як видобувають сіль, побачити залишки турецької фортеці, поспостерігати за птахами та дельфінами.

5. Актово.
У селі та околицях знаходяться рукотворний Трикратський ліс і три каньйони: Петропавлівський, Актовський і Арбузинський. Це красиві гранітні скелі, що сформувалися близько 2 мільярдів років тому! Поруч знаходиться Мигія — центр рафтингу на Південному Бузі.

Подорожуй та відкривай Україну! Нехай і не в далеку далечінь. Навіть на вихідні.

Топ-5 місць

У нашій бібліотеці ти знайдеш конспекти лекцій та ще більше цікавої інформації.
Переходь сюди вже зараз!