Для чого потрібна освіта

Для чого потрібна освіта. Освітня асамблея

Впродовж тривалого студентського життя ви не раз чули про важливість освіти. Чи справді її роль заключається лише в отриманні диплому?

Аж ніяк!

Суть освіти полягає у цілеспрямованій діяльності для отримання чи вдосконалення знань, вмінь чи навичок. І для цього не обов’язково сидіти у холодних аудиторіях. Сьогодні є безліч альтернатив освітнього процесу. Чільне місце посідає самоосвіта в найрізноманітніших формах: від онлайн шкіл до походів у музей.

Навіщо вчитись:

  1. Конкурентоспроможність на ринку праці. 
  2. Збереження здоров’я.
  3. Самовдосконалення.
  4. Пошук нових друзів. 

Розглянемо докладніше. Щоб зацікавити роботодавця,  недостатньо мати лише хороше резюме. Сьогодні на співбесідах часто просять розв’язати різноманітні каверзні задачі, розказати цікаве про себе. Наша креативність залежить від накопичених знань.

Навчаючись, людина стимулює створення нових нейронних сполучень. Народження нових зв’язків спричиняє позитивні структурні, хімічні та функціональні зміни у мозку. Такі модифікації допомагають запобігти різноманітним деменціям, зокрема, хворобі Альцгеймера.

Не варто згадувати про освіту лише у питаннях роботи. Постійне навчання ставить перед нами різні виклики. Найчастіше – це правильна організація власного часу. Поєднувати різні сфери життя без жертв буває непросто. ­­­­­Під час навчання людина розвиває і креативність, що допомагає знайти нестандартне вирішення будь-якої ситуації.

Заводити нові знайомства буває надзвичайно важко. Але не тоді, коли співрозмовники однаково зацікавлені у певній темі. Групи вивчення іноземних мов, черга на фестиваль нанотехнологій – кожен присутній ваш потенційний друг.

У погоні за знаннями не забувайте відпочивати. Освіта – це постійна важка праця над собою, яка також виснажує.