Освітня асамблея: успіхи за серпень

Стаємо сильнішими і кращими! 💪

Уряд продовжив дію карантинних заходів, тому ми продовжуємо роботу онлайн. Увесь серпень ми плідно працювали, навіть будучи на відпочинку)

Чим ми займалися у серпні?

1️⃣ Почали підготовку до Академії стратегічних комунікацій.
Уже зараз можемо без перебільшення заявити: це найкраща школа для сучасних людей. Стратегічні комунікації, інформаційна безпека, медіаграмотність, пропаганда – про все це ти дізнаєшся вже незабаром. Упевнені, ти залишив заявку на участь. Якщо ні – поспішай подати! Ми не могли не відреагувати на шквал повідомлень з проханням продовжити набір, тому в тебе є час до четверга, 3 вересня!

2️⃣ Підготували 59 авторських дописів.
Не тільки кількістю, а й якістю! Наші публікації побачили більше 400 000 людей по всій Україні і не тільки 🙂

3️⃣ Перетнули позначку в 14 000 підписників.
З кожним днем нас усе більше! Робимо країну розумнішою. Запрошуй друзів уподобати сторінку, щоб читати нас і відвідувати майбутні заходи разом!

4️⃣ Провели 2 онлайн-заходи.
Спершу Катерина Коробкова розповіла нашим слухачам про особливості та специфіку вступної кампанії до вузів США: що саме потрібно готувати для успішного вступу та про іспити, які потрібно складати. Потім ми спілкувалися, розважалися та відпочивали онлайн із дотриманням карантинних норм:) «Інтелектуальні посиденьки» зібрали учасників з Києва, Львова, Луцька та навіть Донецької області!

5️⃣ Плели маскувальні сітки для військових у Києві та Луцьку.
Підтримуємо Захисників не лише словом, а й ділом. Долучайтеся до небайдужих людей, які люблять та підтримують наших Захисників на передовій!

6️⃣ Почали курс юридичної безпеки у Луцьку.
Наші слухачі вже дізналися про те, як захиститися від обману та шахрайства. Також гості докладно розповіли про принципи самозахисту та те, як не стати винним, захищаючи власне життя та майно. На наступних заходах курсу слухачі дізнаються про захист прав у суді та як не дати себе о(б)шукати поліцейському.

7️⃣ Стартували проект “Архітектура Львова”.
Освітня асамблея Львів розповідає про місто через архітектуру та історичні події, які бачили стіни старих будівель. Проект лише розпочався. Тому слідкуйте за дописами на сторінці та дізнавайся цікаву історію стародавнього міста Лева!

8️⃣ Розвиваємо проект Видатні українці.
Українцям є, ким пишатися. Саме тому і розповідаємо про видатних українців і тих, кого несправедливо забуває сучасна історія. Незважаючи на те, що ми тільки почали, уже більше 600 людей стежать за нашими дописами. І ми плануємо суттєво збільшити кількість підписників у вересні 🙂

9️⃣ Продовжуємо вести Skynet – майбутнє вже тут.
Розповідаємо про майбутнє, яке вже прийшло. Те, що ще 10 років тому здавалося фантастикою, зараз – реальність!

1️⃣0️⃣ Долучилися до зйомок коротких, але важливих відео надання домедичної допомоги, які підготували інструктори з тактичної медицини для жителів Білорусі. Шукай відео на сторінці у нас або у 44 Навчальний Центр!

1️⃣1️⃣ Готуємо ще дещо неймовірно круте.
Це пов’язано з одним із проектів, згаданих вище. Але поки що це залишиться таємницею. Почекай трошки, і ти точно це заціниш!

1️⃣2️⃣ Традиційно набираємо ще більше авторитету на Enigma.
Блог Освітньої асамблеї піднявся на 13 сходинку в ТОП-100 блогів Enigma.

Це не тільки наші успіхи. Ми змогли цього досягти разом з вами!

Ви переказали нам 2250 грн. Ми додатково старалися заробити, надаючи послуги організації заходів. Таким чином, ми змогли покрити витрати на приміщення, а також поширити інформацію про наші проекти для більшої кількості людей, ніж раніше.

Цього місяця нас чекають великі задачі. Саме проведення Академії стратегічних комунікацій чого варте!
Проект значною мірою фінансується Міністерством молоді та спорту України, але нам також потрібно витратити порівняно немалі суми. Ти можеш допомогти нам реалізувати проект на найвищому рівні!

Віримо, що ти теж розумієш важливість не тільки неформальної освіти, а й інформаційної безпеки та національно-патріотичного виховання ❤️🇺🇦

Допоможи нам за посиланням.

Освітня асамблея