Освітня асамблея: успіхи за травень

Не просто «вижити» під час карантину, а й стати сильнішими!💪🏻
Незважаючи на послаблення обмежень, ми не поспішаємо відкривати наш простір, аби не наражати тебе на небезпеку. Тому продовжуємо працювати онлайн.

🤔Чим ми займалися у травні?

1️⃣ 2 онлайн-лекції
Лідер руху Суспільство майбутнього Євген Карась розповів про те, що чекає Україну у найближчому десятилітті, штучний інтелект та вплив сучасних технологій на розвиток людства. До речі, запис лекції ти можеш переглянути за посиланням.

Захисник Донецького аеропорту Тарас “Вальтер” Коваль розповів про одну з найгероїчніших сторінок в історії сучасної війни за Незалежність. Слухачі дізналися, як жили і як давали тягла окупантам в ДАП українські воїни. Запис лекції доступний тут.

2️⃣ 7 онлайн-заходів у форматі «Інтелектуальні посиденьки»

Ігропрактик та бізнес-тренер Альона Приходько на закритому майстер-класі розповіла нашим слухачам про те, як переконання змінюють життя. Окрім теоретичних знань, учасники зробили експрес діагностику власних переконань та потренувалися працювати з ними.

Мандрівник Дмитро Демчук прямо з Таїланду поділився досвідом подорожей автостопом та розповів цікаві історії з різних країн світу.

Спілкуємося, розважаємося та відпочиваємо теж онлайн. «Інтелектуальні посиденьки» збирають учасників з Києва, Львова, Луцька, Одеси, Дніпра, Чернігова. Відстань не заважає брати участь в обговореннях слухачам з Німеччини, Швейцарії, Польщі та Франції!

3️⃣ Більше 1 300 000 осіб побачили й прочитали наші сімнадцять авторських публікацій (без урахування новин та анонсів).

4️⃣ Блог Освітньої асамблеї піднявся на 39 сходинку в ТОП-100 блогів Enigma.

Продовжуємо працювати над новими форматами і заходами. Вже чекаємо зустрічі з вами у нашому просторі. Дуже скучили, правда❤️

Подобається, що ми робимо? Допоможи нам робити більше!

освітня асамблея