Освітня асамблея: 7.08 – 20.08

Неймовірно вдячні усім, хто відвідав Освітню асамблею, і радіємо, що кількість наших слухачів постійно зростає: більше 300 відвідувачів упродовж останніх двох тижнів!

1) У Голосіївському парку наші гості переглянули чудовий фільм “Сніданок у Тіффані”. По завершенню було проведено міні-тренінг про те, що таке близкість та прив’язаність.

 

2) Освітня асамблея стала співорганізатором Фестивалю пісень, організованого Спілкою ветеранів війни з Росією. Виступити для побратимів та усіх гостей завітали бійці, відомі гурти та виконавці, такі як Святослав Бойко (“Широкий лан”), бандуристка Тетяна Никитюк, а також поетеса Злата-Зоряна Паламарчук. Під час заходу проводився збір благодійної допомоги для бійців 54-ої бригади та 46-го батальйону. “Донбас”.

 

3) До майбутнього ми йдемо, озираючись на минуле.
У Вінниці гості Освітньої асамблеї мали змогу переглянути кінофільм “ЛЕГІОН – ХРОНІКА УГА 1918-1919 рр., а після фільму – поговорити про історичне значення Української Галицької Армії.

4) У Дніпрі від Дмитра Синиці слухачі дізнавалися про тайм-менеджмент, підвищення його ефективності, а також чинники, що безпосередньо впливають на організацію часу та його ефективність.

З нетерпінням чекаємо наступної зустрічі з вами! Слідкуйте за анонсами