10/07/2020

ЦеХаб: формат, теми, оренда зали

“ЦеХаб Київ” – освітній простір від магазину електроніки “Цитрус”. Він з’явився внаслідок зміни маркетингової стратегії Цитруса, які додали сервіс з розвитку клієнтів. Тут проходять лекції, воркшопи, майстер-класи та навіть турніри з розіграшем гаджетів. Часом можна натрапити на презентації технічних новинок та марафони сучасних маркетингових технологій. Разом з ЦеХабом на ринок вийшли “ЦЕ Академія” і “ЦЕ Гаджетаріум”. Давайте розберемо всі платформи по черзі. 

Логотип організації ЦеХаб
Логотип ЦеХаб

Формат заходів ЦеХаб

На лекціях можна дізнатися про бізнес та саморозвиток за допомогою діджитал інструментів, маркетинг, піар, IT, блокчейн, soft skills, психологію, самовдосконалення та здоровий спосіб життя. 

Зазвичай ЦеХаб проводить лекції тричі на тиждень. Переважно в другій половині дня або ввечері.

Розташування 

Години роботи

Працює ЦеХаб з понеділка по неділю з 10 до 22 години 

Має кілька філіалів: у Києві, Дніпрі,Одесі.

Адреса ЦеХаб:

Простір знаходиться у центрах міст. У столиці він це вулиця Хрещатик 29; Одеса – провулок Віце-Адмірала Жукова 17/19; Дніпро – провулок Дмитра Яворницького, 58.

Анонси заходів публікують на сторінках у Фейсбуці, Телеграмі та Інстаграмі 

Оренда приміщення в ЦеХаб

ЦеХаб проводить не лише свої лекції, а й дозволяє взяти приміщення в оренду. Місткість залу – 150 осіб.

Технічні можливості залу:

  • Прилади для візуалізації: проектор, екран, комп’ютер, клікер, фліпчарт, інтернет.
  • Звук: під час виступу зал обладнаний двома парами гучномовців, двома ручними мікрофонами, одним hands-free мікрофоном. Додається мікшер та підсилювач звуку.

Крім того, там також є ЦеКафе з холодною кухнею, десертами, різноманітними напоями, можливість замовлення кейтерингу. 

Вартість оренди ЦеХаб:

  1. 1600 грн/год — до 50 осіб
  2. 2000 грн/год — до 100 осіб
  3. 2400 грн/год — до 150 осіб

Досягнення

За три роки існування під керівництвом Ігоря Варянко, ЦеХаб провів близько шестисот заходів. У стінах цього освітнього простору побували 750 спікерів з різних сфер діяльності. Хаб відвідали понад тридцять тисяч гостей. 

“ЦеАкадемія”

Школа з платними онлайн-відеоуроками та оффлайн-майстер-класами для дітей та дорослих. Згідно з гаслом, вони орієнтуються на технології, що чекають нас у майбутньому. Академія проводить курси на 11 різних тематик. Серед них: володіння фотографією, уроки з малювання 3D ручкою, ведення аккаунта в Instagram. Для дітей є заняття з робототехніки. Академія займається кадровим навчанням. Там ти можеш навчитися користуватися останніми технологіями, адже в програмі Академії є курси досвідченого користувача гаджетом.

Ціни на курси:

Вартість найдешевшого вебінару “Мобільна фотографія” (заняття в групі) – 299 гривень. Найдорожчий курс з корпоративного навчання (від 10 годин, в групах) коштує дев’ятнадцять тисяч гривень. З цікавих пропозицій в Академії є дизайнерська YouTube студія, у якій можна зняти власний відеоролик чи огляд на ґаджет. Її вартість – тисяча гривень. У суму входить необхідне обладнання для зйомки та послуги тренера. 
До речі, про гаджети. У Цитруса є ще одна платформа – “ЦЕ Гаджетаріум” – YouTube-огляди гаджетів, їх порівняння, що дає змогу краще розібратися в можливостях продукту, перш ніж його купити. На каналі є відгуки експертів та технічні лайфхаки. А в коментарях під відео ти можеш поставити питання, що хвилюють відносно продукту. У Гаджетаріумі роблять огляд на девайс на замовлення.

ЦеХабОсвітня асамблея
АудиторіяМолодь, яка цікавиться технологіями та саморозвиткомМолодь, що цікавиться неформальною освітою та новими і корисними знайомствами
Теми заходівСаморозвиток, психологія, піар, маркетинг.Не існує обмежень у темах: психологія, історія, журналістика, інформаційна безпека, економіка, патріотиче виховання, домедична допомога та ін.
Вартість заходівБезкоштовно, але можливі зміни
(до карантину онлайн-запис був доступний за додаткову плату)
Безкоштовно. Але будуть раді мінімальному благодійному внеску
ФінансуванняОтримує кошти від оренди приміщення та мережі “Цитрус”, частиною якої єБлагодійні внески
Пропоновані послугиОренда зали:
від 1600 грн/год
Організація заходів (у просторі
чи поза ним):
від 250 грн/год
ЦеХаб чи Освітня асамблея?