Освітня асамблея: 10.03 – 15.04

Місяць тому Освітня асамблея відзначила свій третій День народження. Це свято для нас стало особливим, адже саме 10 березня ми відкрили новий освітній простір у самому центрі Києва неподалік станції метро Арсенальна! До речі, хто ще не був у нас в гостях?
Ми щиро вдячні усім, хто допомагав нам у створенні прекрасного та комфортного місця, де кожен слухач обов’язково знайде щось для себе І, звісно, дякуємо усім за подарунки та найтепліші побажання!

За цей місяць понад триста слухачів завітали на заходи в Освітню асамблею!

1) Освітня асамблея разом з Спілка ветеранів війни з Росією провела лекцію на тему “Концепція спецназу: український та міжнародний досвід”, на яку з радістю завітав екс-начальник Управління спеціальних операцій Генерального штабу Юрій Серветник. Наш шановний гість розповів про концепцію українського спецназу в цілому, умови, в яких раніше доводилось тренуватися, а також участь наших спецвійськ в операціях 1990-х і 2000-х років.


Разом з бізнес-тренером Tetiana Kostenko розглянули типологію DISC, поговорили про конфліктність на роботі, марення кар’єрними злетами, а також про те, чому одному типу людей підходить фріланс, а іншим – лише робота в офісі.


Evgen Karas, арт-експерт, куратор, колекціонер, засновник однієї з перших галерей сучасного мистецтва в Україні «Карась Галерея» допоміг нашим слухачам дати визначення поняттю «сучасне мистецтво» та що до нього можна віднести, розповів про принципи сучасного арт-ринку та як формуються фантастичні ціни на твори мистецтва.


27 березня з нагоди Всесвітнього дня театру з виставою «bell for teacher/дзвінок для вчителя» до нас завітав соціальний театру Theatre Open Doors. Це був неймовірний вечір, адже глядачі не лише дивилися виставу, а і самі ставали її частиною, змінювали її та переживали усі емоції героїв вистави.
Наші слухачі продовжували покращувати свої знання англійської мови на English speaking club, цього разу обговорюючи майбутнє історії

2) Письменник, журналіст, член журі літературного конкурсу Смолоскип, автор понад десяти книг, лауреат різноманітних українських премій, стипендіат міжнародних літературних програм Oleh Kotsarev поділився власним досвідом участі у літературних конкурсах, розповів про те, як правильно оформлювати свою добірку, які теми є актуальними та як безплатно видати свою книгу.

3) Освітня асамблея розпочала довгоочікуваний Курс корисної журналістики, слухачі якого вже зараз отримують справді безцінні та потрібні знання від найкращих медіаекспертів, громадських діячів, журналістів-розслідувачів!

4) Освітня асамблея Львів провела чудові зустрічі! Одна з них – розмова з Андрієм Закалюком, директором Львівської школи-інтернату №2, вихованці якої вступають до престижних вузів, виграють гранти на навчання та подорожують. Роман Яців, заслужений працівник культури України, член Спілки художників «Клуб українських митців», кандидат мистецтвознавства розповів про роль українського мистецтва у національно-визвольних змаганнях та діяльність Роберта Лісовського – автора української національної атрибутики. Також захоплюючу подію провів Юрко Гайда, який окрім розповіді Львівських левів (головний символ Львова) влаштував квест вулиця міста, переможці якого отримали подарунки Традиційно дякуємо КлуБук – абонемент за допомогу в організації заходів та підтримку!

Ми не зупиняємося. Далі – ще більше!

Простір “Освітня асамблея”
м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3-Б (18 під’їзд)