Освітня асамблея: 18.09 – 08.10

Понад півтисячі слухачів завітали на заходи від Освітньої асамблеї по всій Україні за останні тижні!
 
1) У Києві кандидат політичних наук Євген Магда розповів про головні напрямки гібридної агресії з боку Росії та про те, як ми можемо протистояти ворогу. Наші слухачі продовжували покращувати свою англійську мову, обговорюючи популярні кінофільми на English speaking club. Спільно з Польсько-українським освітнім центром було проведено перший Польський розмовний клуб, який проводив носій мови!
     
4 жовтня з тренінгу “BLS” в Освітній асамблеї стартував вже другий Курс домедичної допомоги, який викликав чималий інтерес у слухачів (зареєстрованих на усі тренінги було більше, ніж ми очікували ще за 5 днів до старту).
Минулої неділі 6 команд змагалися за звання найрозумнішого в інтелектуальній грі “Що? Де? Коли?” Перемогу в запеклій боротьбі вперше здобула команда “Освітня асамблея”:)
 
2) У Львові слухачі дізналися від Мар’яна Журило про шляхи досягнення особистої безпеки та як діяти у стресових ситуаціях. 28 вересня з лекцією про життєвий шлях Святослава Хороброго та його роль в історії України завітав історик Андрій Білецький. А минулого четверга наші слухачі обговорили про фундаментальні основи побудови громадянського суспільства та важливості розвитку громадянського мислення у кожного учасника громадянського середовища разом із Наталею Шелестак – громадською активісткою, волонтером, координатором ГО “Варта-700”.
3) 22-24 вересня Освітня асамблея долучилася до Smart Techno 2017, на якій кожен відвідувач відчув потужність та багатогранність сучасних технологій. Цікаві новинки знайшли для себе розробники, графічні дизайнери та експерти з інших областей, а також ті, хто лише нещодавно почав цікавиться технологіями майбутнього. Крім того, кваліфіковані спікери поділилися знаннями зі слухачами, серед них – Євген Карась, який розповів про практичне використання сучасних технологій для системних змін у суспільстві та державі. Було приємно бачити не лише постійних слухачів Освітньої асамблеї, а й наших шановних лекторів!
4) Представники Освітньої асамблеї відвідали Міжнародну осінню школу протидії шкідливим інформаційним впливам в Естонії, щоб передавати та поширювати здобуті знання.
 
Ми продовжуємо працювати над створенням сучасного осередку комунікацій та освіти, де кожен зможе знайти своє місце серед слухачів пізнавальних заходів! Це буде зручне місце, у якому можна буде і попрацювати з друзями, і почитати улюблену книгу. Але нам потрібна ваша допомога!
 
Підтримайте наші проекти!
 
Твоя освіта – gb.kyivcity.gov.ua/projects/821
Твій спорт – gb.kyivcity.gov.ua/projects/822
Твоя безпека – gb.kyivcity.gov.ua/projects/824