Освітня асамблея. 10/07 – 23/07

Літо – пора канікул та відпусток. Ми щиро раді усім нашим гостям, які, незважаючи на спеку, знайшли час і завітали до Освітньої асамблеї у різних містах України. І таких за останні два тижні – понад півтори сотні! Дякуємо!

1) У Києві тренінгом «Невідкладні стани» завершився Курс домедичної допомоги. Тренерами стали представники ГО “Науково-практичний центр «ЮНІТ» – команди інструкторів з домедичної допомоги і тактичної медицини. Ігор Білиць, театральний режисер, актор, педагог акторської майстерності, засновник і керівник центру творчого розвитку особистості BilytsArtCentre, провів для всіх охочих заняття з ораторського мистецтва (особливо цікавою була практична частина). У приміщенні Освітньої асамблеї відбулася презентація фільму «Жива УПА. Орест» від волонтерського проекту «Сектор Правди», на який також завітали учасники гурту «Рутенія». Минулої суботи учасницею English Speaking Club стала волонтерка з Китаю Jessica Wang, яка не лише поділилася своїми історіями та спогадами про подорожі, а й дізналася чимало від наших слухачів про Україну. І, звісно, найважливішою подією за останній час для нас став День психології, який ми провели у мальовничому Голосіївському парку ім. Максима Рильського, під час якого усі гості мали змогу послухати лекцію нашого чудового друга Джиммі Хілла, грали в психологічні ігри, брали участь у тренінгу, а також відпочивали з друзями, граючи в настільний теніс, футбол і волейбол!

2) У Кременчуці для наших слухачів проводилися дебати. Окрім теоретичної частини, лектор Юлія Князєва запропонувала для обговорення тему «Чи можна клонувати людину?»

3) Вінниця, окрім ігор на розвиток, провела чудову лекцію про важливість української мови та шляхи її захисту в наш час. Лектор Анатолій Подолинний залишив схвальні відгуки про Освітню асамблею і подарував свою нову книгу одній з наших слухачок:)

4) У Дніпрі Володимир Шамотій, автор проекту Файна Родина, розказав слухачам Освітньої асамблеї про виклики сучасного світу, небезпеки, який він несе. Цікаво та корисно!

До речі, ви вже бачили відео про нас? Обов’язкове до перегляду:)

https://www.facebook.com/osvitaUkraine/videos/1427628643994027/