Домашнє насильство/29.01

11 січня 2019 року в кримінальному кодексі з’явилась стаття 126-1 «Домашнє насильство». Термін має на увазі умисне вчинення насильницьких дій особи проти іншої, з якою вона перебуває (перебувала) у сімейних або близьких відносинах. Наслідками такого злочину можуть бути фізичні або психологічні страждання, розлади здоров’я, втрата працездатності, емоційна залежність або погіршення якості життя.

Як зрозуміти, де закінчується звичайний сімейний конфлікт та починаються насильницькі дії? Як захищати свої права у суді? Яке покарання понесе насильник? Чому звернення до психолога не менш важливе, ніж дзвінок до поліції та адвокату?

Про те, як уникнути або ж подолати наслідки домашнього насильства 29 січня о 18:30 розкажуть адвокат Сергій Вольфовський та соціальний психолог Олена Товкач. Окрім теоретичної частини лектори проведуть обговорення у окремих групах серед слухачів на виявлення, попередження та боротьбу з кожним видом домашнього насильства.

Традиційно Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка підготує для вас добірку корисної літератури по темі!

Вхід вільний, проте реєстрація на захід обов’язкова:
http://bit.ly/ea_che2901

Адреса: Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені Короленка, м. Чернігів, пр. Миру, 41
Маєш питання? Телефонуй: +380939426543