Юридичні аспекти домедичної допомоги/5.12/Дмитро Андрощук

Раптові проблеми зі здоров’ям трапляються в абсолютно несподіваних місцях: вулиця, парк, транспорт.
Що зробиш, якщо побачиш людину без свідомості та дихання? Пройдеш далі, допоможеш чи викличеш швидку? Добре, якщо людину вдасться врятувати до приїзду лікарів. Якщо ж ні – маєш реальні шанси понести кримінальну відповідальність.

Закон України «Про екстрену медичну допомогу» попереджує про необхідність допомогти людині у невідкладному стані, якщо така можливість є. Медики та працівники інших екстрених служб мають прямий службовий обов’язок не проходити повз особу, якій зле. За ігнорування допомоги, як і за перешкоджання її надання, – відповідальність згідно законодавства України.

Що можуть зробити громадяни без медичної освіти для порятунку життя людини в екстреній ситуації? Чи можливо дослідити вину та притягнути людину до відповідальності за ненадану або невірно надану першу допомогу? Що таке “ефект очевидця” та “закон доброго самаритянина”? Як діяти, якщо лікарі чи правоохоронці заважають порятунку життя постраждалого?

Дієвими порадами щодо надання домедичної допомоги “в рамках закону” поділиться лікар-хірург, інструктор з невідкладної допомоги 44 Навчальний Центр Дмитро Андрощук 5 грудня о 19:00!

Реєструйся вже зараз: http://bit.ly/eakyiv0512
Рекомендований благодійний внесок (організаційні витрати і смаколики): 30 грн
Для студентів та членів “Клубу розумних людей”: 20 грн
—————
Простір “Освітня асамблея”
м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3-Б
Маєш питання? Телефонуй:
+380734883001 (Whatsapp, Viber)