Чужая: кінопоказ та зустріч з автором | 26.09

На думку Владимир Нестеренко, більш відомого як “Адольфич”, про епоху 1990-х років на пострадянському просторі не було написано «жодної толкової книги» («Журналістські розслідування, компромат, пасквилі, подібне. А от художньої, але максимально наближеної до реалій — ні»). І у своєму сценарії він хотів надати слово «антисуспільним елементам, героям цих самих 90-х».

Кримінальна драма. Історія, сюжет та герої видумані. 1993 рік. Четверо людей за дорученням “авторитета” мають знайти та привезти в Україну дівчину на прізвисько “Чужая”, щоб шантажувати затриманого брата-кіллера. У процесі все сильно змінюється, і “Чужая” влаштовує з подорожі криваву драму, повертається на батьківщину з планами помсти, які й здійснює.

“Адольфич” – загадкова і суперечлива особистість. Корінний киянин. Пережив “буремні 90-і”. Видає свої твори не лише в Україні, а й закордоном. Популярний блогер та один з найяскравіших сценаристів.
І вже у четвер, 26 вересня, у тебе є можливість не лише подивитися “хорошу бандитську історію без повчань в кінці й середині”, а й безпосередньо поспілкуватися з Володимиром Нестеренко!

Реєструйся вже зараз: http://bit.ly/oa_2609
Рекомендований благодійний внесок (організаційні витрати і смаколики): 30 грн
Для студентів та членів “Клубу розумних людей”: 20 грн
——–
Простір “Освітня асамблея”
м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3-Б
Маєш питання? Телефонуй:
+380734883001 (Whatsapp, Viber)