Сучасні наркотики: заради чого гине молодь/26.09/Богдана Шуба

Наркоманія та незаконний обіг наркотичних речовин є загальносвітовою проблемою. Не оминула вона й Україну.

Все більш популярними в нашій країні стають нові дешеві психоактивні речовини, що є легкодоступними для молоді. Розвиток технологій значно допоміг злочинцям: з мінімальними зусиллями та ризиками вони розповсюджують наркотичні речовини через Інтернет, соціальні мережі та месенджери. Паркани, стіни будинків та навіть шкіл рясніють адресами ресурсів, через які можна придбати “отруту”. Та й сам процес купівлі – продажу наркотиків часто відбувається „безконтактно”.

Молодь, починаючи зі шкільного віку, постійно перебуває у зоні ризику. Більшість навіть не розуміє небезпеки “кислоти”, “солі”, “кайфу” та наслідків їх споживання.

Яка наразі ситуація з наркоманією серед молоді? Який вплив на здоров’я людини мають сучасні психотропні речовини та чому не існує „безпечних” наркотиків? Про це 26 вересня о 18:30 розповість лікар-психіатр вищої категорії Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні Богдана Шуба!

Традиційно дякуємо Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені В.Г. Короленка за гостинність та добірку літератури!

Вхід вільний, проте реєстрація на захід обов’язкова:
http://bit.ly/oa_che2609

Адреса: Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка, м. Чернігів, пр. Миру, 41
Маєш питання? Телефонуй: +380939426543
——–
Підтримай Освітню асамблею фінансово!
Переходь за посиланням: http://www.ea.org.ua/допомога