Мовна практика сьогодення/22.05/Тетяна Хомич

З набуттям Україною у 1991 році незалежності значно зросла популярність української мови як державної мови. Завдяки цьому вона стала мовою міжнаціональних і міждержавних контактів.

Усякого роду обмеження української мови спричинили ненормальну мовну ситуацію. Норми української літературної мови були буквально “розхитані”. Сьогодні особливої актуальності набуває усталення норм сучасної мови, детальне вивчення мовних стандартів, а також деяких її форм.

Як розвивається українська мова зараз та що чекає на неї у майбутньому? Що очікувати від нещодавно ухваленого Верховною Радою Закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної”? Як і де правильно використовувати нові форми в українській мові, щоб уникнути її плюндрування?

ДІзнайся про це вже 22 травня о 18:30 від кандидата філологічних наук, доцента Тетяни Хомич! Розмова буде цікавою для усіх шанувальників українського слова. Наші слухачі дізнаються про те, якою є українська мова сьогодні, а також доречність таких слів, як-от: колегулька, деканеса, доцентка, покоюн тощо.

Традиційно дякуємо Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка за гостинність та добірку літератури!

Вхід вільний, проте реєстрація на захід обов’язкова: http://bit.ly/2JICfLg

Адреса: Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка, м. Чернігів, пр. Миру, 41

Маєш питання? Телефонуй: +380939426543