Людина і ніж/18.04/Олександр Крава

Ми не живемо в давні часи, коли ніж був основним предметом виживання. Деякі потреби залишилися такі ж. Це, наприклад, потреба у надійному інструменті, який в даний час є ще й досить модним аксесуаром. В ножах теж є своя мода, свої тренди, і ті, хто їх диктує. Перехід ножа до предмету щоденного вжитку та аксесуару відіграє ключову роль у розвіюванні стереотипу: “з ножем – значить бандит”.

Ніж – не лише кухонне приладдя. Це незамінна річ як у туристичному поході чи відпочинку на природі, так і у сучасному місті. Красивий та функціональний ніж підкреслює власну індивідуальність і вже давно став для багатьох невід’ємним аксесуаром, яким не лише можна нарізати їжу.

Вже 18 квітня о 19:00 засновник бренду Krava Knives Alexander Krava розповість про історію та еволюцію ножів, про їхнє виготовлення та про їхнє сприйняття в сучасному світі. Не омине і теми чому та як купував ножі у джунглях в Африці, і розповість про те, чому наше суспільство поки-що не розуміє такого поняття як “ніж та культура володіння ножем”.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації:
http://bit.ly/2Z675Tu

м. Львів, просп. Шевченка, 13, КлуБук – абонемент
Маєш питання? Телефонуй: +380952345674