5 способів заробітку та просування в Instagram/28.11/Анастасія Воскресенська

З кожним днем Instagram набуває все більшої популярності і на сьогодні це чи не найпотужніша соціальна платформа не лише в Україні, а і у цілому світі (згадай, на яких знаменитостей ти підписаний і звідки вони😃). Фото з дописами, просування свого профілю – чудовий спосіб не лише для комунікації з друзями чи нових знайомств, а й чудова можливість заявити про себе тисячам людей, представити свій бізнес, отримати клієнтів або знайти партнерів.

Звісно, ти знаєш, що візитівка твого Instagram – яскраві та якісні фото, які ти виставляєш у визначений час. Ти знімаєш велику кількість Stories, відповідаєш на коментарі…думаєш цього достатньо?

Вже у середу, 28 листопада, в Освітню асамблею завітає інтернет-маркетолог, Керівник відділу контенту в VoskresenskyGroup, головний редактор insta-журналу “Chili” Анастасия Воскресенская! Ти дізнаєшся про бізнес-сторінки, Stories та IGTV, види заробітку в Instagram, безкоштовні методи просування та їх ефективність, зрозумієш логіку появи дописів та навчишся аналізувати статистику профілю. Важливе питання – як і куди правильно вкласти гроші в просування та отримати від цього максимальний результат – не залишиться без відповіді Анастасії🙂

Встигни зареєструватися: https://goo.gl/RDV61R

Рекомендований благодійний внесок (організаційні витрати і смаколики): 30 грн
Для студентів та членів “Клубу розумних людей”: 20 грн
——–
Простір “Освітня асамблея”
м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3-Б
Маєш питання? Телефонуй:
+380734883001