НАТО: перспективи та міфи/7.11/Олег Пошедін

Гарантування національної безпеки нашої держави було одним з ключових питань після припинення дії Варшавського Договору та проголошення Україною своєї незалежності. З початком збройної агресії Росії це завдання стало гостро актуальним.
 
Одним з варіантів був і залишається Північноатлантичний Альянс, який на сьогодні вважається найкраще організованою та дієвою міжнародною організацією у сфері оборони, безпеки та політики. Проте в українському суспільстві ще з 90-х років минулого століття поширювалися міфи про те, що НАТО – агресивний блок, співпраця з НАТО зіпсує відносини з Росією, членство коштує надто дорого, а українські миротворці стануть “гарматним м’ясом” в операціях Альянсу.
 
Згідно з соціологічними опитуваннями майже половина українців підтримує вступ в НАТО. Проте чи є у цьому необхідність? Чи справді ми втратимо суверенітет після приєднання до Північноатлантичного Альянсу? Чи готові ми самі до участі?
 
7 листопада о 19:00 Олег Пошедін, кандидат історичних наук, доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою НАДУ, полковник запасу розвінчає міфи, які породжувалися для того, аби залишити нашу країну в орбіті політичних інтересів Кремля, та розповість про перспективи та ризики вступу в НАТО.
 
Реєстрація: https://goo.gl/vGsrMU
Рекомендований благодійний внесок (організаційні витрати і смаколики): 30 грн
Для студентів та членів “Клубу розумних людей”: 20 грн
——–
Простір “Освітня асамблея”
м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3-Б
Маєш питання? Телефонуй:
+380734883001