Відкритий діалог “Що робити бакалаврам. ЗНО для вступників на магістратуру” | 23.05

Вища освіта завжди є однією із стратегічних цілей суспільства, яке стоїть на шляху розвитку, адже саме освічені люди є рушієм змін на краще. На жаль, довгий час вища освіта України переживала не найкращі часи. І якщо ще у 2006 році ЗНО ввели на офіційному рівні для вступу для здобуття освітнього ступеня бакалавра, то вступ для здобуття освітнього ступеня магістра так і передбачав «чесні та прозорі вступні іспити у навчальних закладах».
 
Але у 2016 році студенти-правники мали можливість скласти перше пробне ЗНО для вступу на магістратуру, а в 2017 році правники усіх вишів складали комплексне ЗНО за результатами якого і передбачався вступ до ВНЗ. Враховуючи, що дана система оцінювання знань вступників проявила себе позитивно, то цього року до складання ЄФВВ та ЄВІ долучаються особи, які планують вступити на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» і з 14 травня стартував початок реєстрації вступників, яка буде тривати до 5 червня 2018 року.
 
Тож враховуючи те, що складання ЄФВВ та ЄВІ є зараз однією із найпоширеніших тем між студентами Освітня асамблея запрошує усіх бажаючих долучитися до відкритого діалогу «Що робити бакалаврам. ЗНО для випускників на магістратуру.» за участі представників Міністерства освіти та науки України, Українського центру оцінювання якості освіти та Національного агентства забезпечення якості вищої освіти.
 
Під час заходу ви дізнаєтеся:
 
– завдання Магістратури 2018;
– правові засади проведення ЄФВВ та ЄВІ;
– особливості реєстрації та складання ЄФВВ та ЄВІ;
– терміни вступної кампанії 2018;
– умови вступу за результатами складання випробувань;
– отримаєте відповіді на інші питання, які Вас цікавлять.
 
Захід відбудеться 23 травня о 14:00 за адресою:
Простір “Освітня асамблея”
м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3-Б (орієнтир – 18й під’їзд)
 
Для участі необхідно зареєструватися за посиланням:
 
За більш детальною інформацією звертатися за телефоном +38063-624-97-19