Сирія. Ірак. Розповідь фронтового журналіста/20.04/Мстислав Чернов

Сирія залишається головною темою для обговорення на міжнародній арені. Сталося це після того, як весь світ облетіло повідомлення про чергову хімічну атаку і фотографії дітей, що плачуть, у кисневих масках. Винним в десятках нових смертей мирних жителів вважають уряд нинішнього президента країни Башара Асада. У відповідь на злочини проти мирних людей в ніч на 14 квітня коаліція США, до якої входять Великобританія та Франція, здійснили ракетні удари по об’єктах у Сирії. До берегів країни підтягують військову техніку, а на її території в повну бойову готовність приводять війська. Експерти та політичні оглядачі встигли ознаменувати дані події як початок Третьої світової війни.
 
Про те, що насправді відбувається в Сирії, 20 квітня о 19:00 в Освітній асамблеї розповість та покаже Мстислав Чернов на лекції “Сирія. Ірак. Розповідь фронтового журналіста.”
 
Мстислав Чернов — фото- і відео-кореспондент одного з найбільших інформаційних агентств світу Associated Press (США), який працював у “найгарячіших” точках світу (Ірак, Сирія, Донбас та ін.)
 
The Associated Press — некомерційне міжнародне інформаційне агентство, засноване у 1848 році, штаб-квартира якого знаходиться в Нью-Йорку. Діє як кооперативна асоціація та належить газетам, радіо- та телестанціям в США та має близько 200 кореспондентських пунктів у понад 100 країнах світу.
 
Реєстрація: https://bit.ly/2vn2qlj
Рекомендований благодійний внесок – 30 грн.
Для студентів та членів “Клубу розумних людей” – 20 грн.

Захід проводиться за підтримки Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації.

——–

Простір «Освітня асамблея»
вул. Івана Мазепи, 3-Б (орієнтир – 18й під’їзд)
 
Залишилися питання? Телефонуй: +380 (73) 488 30 01