Дзвінок для вчителя (вистава соціального театру) | 27.03

Вперше в Освітній асамблеї!

27 березня з нагоди Всесвітнього дня театру запрошуємо вас на виставу соціального театру Theatre Open Doors із знайомою з дитинства кожному назвою «bell for teacher/дзвінок для вчителя»!

Соціальний театр – це нова форма театру, який дозволяє глядачеві не лише дивитися виставу, а і самому стати її частиною, змінити її, створити власну і, найважливіше, пережити усі емоції героїв вистави.

Скільки не пройшло б часу, скільки б не змінилося законів у сфері освіти, дещо залишається незмінним.
Усі ми пам’ятаємо згадки про міфічних створінь і як нас ними залякували в школі: таємниче “районо”, містичні перевірки і моніторинги, велика і жахлива пані ”система освіти”. Часто перед сном з підсвідомості лунали фрази: “Урок не закінчено! Дзвоник лунає для вчителя!”. Як міг звичайний сонячний день перетворитись на сутінки з одних лише слів “два…сьогодні олівцем, а завтра ручкою”. Молодих і з блиском в очах вчителів все частіше ми бачили з краплями “для серця” і згаслим поглядом.
Хто є хто у цьому дійстві?
Давайте згадаємо, послухаємо всіх і, зрештою, поговоримо, щоб розставити всі крапки над “ї”.

Згадали свої шкільні роки? Можливо, ви саме той молодий вчитель із згаслими очима? Чи погрожуєте двійками і грізним голосом промовляєте: «Дзвінок для вчителя»? Або просто любите театр?
У будь-якому випадку запрошуємо провести Всесвітній день театру разом в Освітній асамблеї!

Реєстрація: bit.ly/2FSlWa6
Рекомендований благодійний внесок: 30 грн
Для студентів та членів “Клубу розумних людей” – 20 грн.

Простір “Освітня асамблея”
м. Київ, вул. Івана Мазепи, 3-Б (орієнтир – 18й під’їзд)

Є питання? Телефонуй: +380 (73) 488 30 01