Прес-конференція “Освітньої асамблеї” в інформаційному агентстві “Главком” Ivan 9 років ago Сьогодні “Освітня асамблея” провела прес-конференцію в інформаційному агентстві Главком http://glavcom.ua/news/studenti-aktivisti-zaklikali-kiyan-pidtrimati-jihniy-osvitniy-proekt-443885.html Повне відео доступне за посиланням: https://youtu.be/Hx2gdREwnSI PR в digital-середовищі/Олександр КурбанОсвітня асамблея: 9.10 – 12.11Юрій Колесников про контрпропаганду