Освітня асамблея: 21.08 – 17.09

Дякуємо усім слухачам Освітньої асамблеї
Понад 500 відвідувачів завітали на наші заходи по всій Україні за останній місяць!

1) У Києві з цікавою лекцією про графен до нас завітав доктор фізико-математичних наук Iнституту теоретичної фiзики iм. М.М. Боголюбова НАН України Sergei Sharapov. Окрім цього, у Голосіївському парку ім. Максима Рильского в День пам’яті Джона Толкіна відбувся кінопоказ “Володар Перснів. Повернення короля”, на який завітала неймовірна кількість наших слухачів! А 9 вересня відбулася довгоочікувана гра нового сезону “Що? Де? Коли?” Перемогу в напруженій інтелектуальній боротьбі здобули учасники команди “Ерудит”, з чим їх ще раз вітаємо!

2) 16 вересня у Голосіївському парку відбувся, мабуть, один з найцікавіших заходів за час існування Освітньої асамблеї. З лекцією “Хто керує світом: ти чи технології?” до нас завітав засновник Smart Techno та Worlax.graphics Володимир Краковецький, який розповів про розвиток “інтернету речей”, штучний інтелект, розумні технології тощо. Уперше ті, хто не зміг бути присутнім, мали змогу дивитися лекцію онлайн. До речі, записи стріму – на нашій сторінці у Facebook!
Також звертаємо вашу увагу на те, у нас є особливі знижки на Smart Techno 2017 [AI/ChatBots/Robotics/VR/AR/CG/Blockchain/ICO] Слідкуйте за новинами!

3) У Дніпрі слухачі дізналися, як правильно створювати інформзапити, що змусять працювати чиновників та виконувати покладені на них обов’язки. Дякуємо Книгарня “Є” Дніпро за сприяння та підтримку!

4) У Кременчуці було проведено два кінопокази фільмів українського виробництва: “Рейд: Сила нескорених” та “Легіон. Хроніки УГА”. Слухачі дізналися нові подробиці про героїчну боротьбу українського війська на Сході України в 2014 році, а також згадали події українсько-польської війни 1918–1919 рр. та військове будівництво в Західно-Українській Народній Республіці.

5) У Вінниці разом з нашими слухачами ми розглянули питання журналістської етики, роботу журналістів на місці подій, а також поговорили про регулювання фото- та відеозйомки з квадрокоптерів та їх класифікацію.

6) У Львові слухачі дізналися про сучасні професійні спілки, і яким чином такі профспілкові організації допомагають українському суспільству ставати ефективнішим та дієвішим. Дякуємо КлуБук – абонемент за допомогу в організації заходу!

Не пропускайте найцікавіші заходи та завжди будьте в курсі наших останніх новин

www.facebook.com/osvitaUkraine/
www.instagram.com/education_assembly/
www.t.me/osvitnya_asambleya/
www.viber.com/oaukraine